Afirmacijų kortelės "Švelnus gimdymas"


- Ieškai švelnaus būdo pasiruošti gimdymui?
- Svajoji apie gimdymą ramybėje ir pasitikint savimi?
- Nori, kad tavo nėštumo netemdytų gimdymo baimės?
- Nežinai, ar tau pavyks ištverti sąrėmius?

Afirmacijų renkinys "Švelnus gimdymas" Tau gali padėti.

afirmacijos gimdymui www.svelnusgimdymas.lt

Įsigyti čia

Kas yra afirmacijos?

Afirmacijos – pozityvūs teiginiai, kurie veikia savitaigos principu. Mūsų pasąmonė yra imli vaizdžiai, jausmingai ir dažnai kartojamoms mintims. Taigi afirmacijos yra tam tikras savęs programavimo būdas. Reguliariai kartojant, jos padeda išstumti negatyvias mintis ir pamažu tampa mūsų vidine tiesa.

Afirmacijas galima naudoti visose gyvenimo srityse – laukiant gimdymo taip pat. Kartodama afirmacinius teiginius atrasi savyje stiprybę, pasitikėjimą savimi bei savo kūnu.

dovana nėščiajai www.svelnusgimdymas.lt


Kuo afirmacijų kortelių rinkinys „Švelnus gimdymas“ gali padėti Tau?

▪ Sumažinsi ar net visai nugalėsi su gimdymu susijusias baimes.

▪ Nėštumas taps ramesnis.

▪ Sustiprinsi pozityvų nusiteikimą.

▪ Sustiprės Tavo pasitikėjimas savimi ir savo kūnu.

▪ Turėsi įrankį, padėsiantį išlikti ramybėje sąrėmių metu.

Atsiliepimai

”Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę naudotis afirmacijų kortelėmis. Kortelės padėjo sutelkti mintis, atkreipti dėmesį į baimes, susitelkti ir džiaugtis nėštumo laikotarpiu. Naudojau jas kiekvieną dieną kaip dienos intenciją. Kortelės priminė apie artėjanti stebuklą ir pokytį mano gyvenime. 😊 Korteles naudoju ir dabar, pagrindinės dalyvauja mano kasdienybėje ir rutinoje. 💖 Jos gražios, pozityvios, kurios gali būti kiekvienos besilaukiančios mamos gyvenime. Man buvo ramiau ir aiškiau naudojant jas, kortelės pasakojo apie mane, gali papasakoti apie kiekvieną iš mūsų.”

- Mama Jurgita

”Visai atsitiktinai nėštumo metu pamačiau ir įsigijau Dalios afirmacijos kortelės. Jų pagalba iškart atsikračiau baimės gimdyti”

- Mama Visita


”Fantastiškos! Kokybė ir dėžutės (prabangiai atrodo), ir kortelių (tas švelnumas!) - wow! Nesitikėjau. Labai miela su jomis būti.”

- Korteles įsigijusi nėščioji

Kaip naudoti afirmacijų korteles?

Svarbiausia yra, kad skaitydama afirmacijas įsijaustum į tariamus žodžius. Tark juos su dideliu dėkingumu, tarsi tai, ką skaitai, jau yra tiesa. Pajausk tai visu savo kūnu.

 • Jei nori atlikti visas užduotis, tuomet iš eilės trauk po naują kortelę kasdien, taip paeiliui dirbdama su visomis kortelėmis kaladėje.
 • Intuityvus pasirinkimas: kartą per dieną atsitiktiniu būdu išsitrauk vieną kortelę, taip išsirinkdama temą, kuriai tądien skirtum daugiau dėmesio.
 • Išsirink labiausiai atliepiančias afirmacijas ir įsirašyk jas skaitydama balsu. Įrašo klausyk kuo dažniau.
 • Korteles su pasirinktomis afirmacijomis išdėlioti įvairiose namų vietose, kad kuo dažniau jas matytum ir kartotum afirmacijas.
 • Visi kiti Tavo sugalvoti būdai.

Vos 3 minutės per dieną gali turėti didžiulę teigiamą įtaką gimdymo patirčiai, tačiau jei tik norėsi, šiai praktikai galėsi skirti ir daugiau laiko.

Daugiau idėjų, kaip nauditi afirmacijų korteles "Švelnus gimdymas" rasi čia.afirmaciju korteles www.svelnusgimdymas.lt


Iš ko sudarytas afirmacijų kortelių rinkinys „Švelnus gimdymas“?

dovana nesciajai Švelnus gimdymas www.svelnusgimdymas.lt

 • 35 afirmacijų kortelės. Jos papuoštos vardiniais tapybos piešiniais, tam kad dar giliau panertum į afirmaciją ir pažvelgtum į parašytą mintį iš įvairesnių perspektyvų.
 • knygelė su užduotimis, kurios sustiprins tiek psichologinį, tiek ir praktinį pasiruošimą gimdymui.
 • kortelės atspausdintos ant kokybiško ir standaus popieriaus bei padengtos švelnų prisilietimą suteikiančiu viršutiniu sluoksniu. Kortelės ir knygelė sudėtos į subtilaus vaizdo tvirto kartono dėžutę.


Kodėl parengiau šias afirmacijas Tau?

Net neabejoju, kad afirmacijos padarė didelę įtaką tam, kad mano gimdymas būtų toks, kuriuo didžiuojuosi ir su džiaugsmu prisimenu. Šiuo nuostabiu atradimu troškau pasidalinti ir su kitomis moterimis, tik nežinojau, kokiu fiziniu pavidalu galėčiau visa tai perteikti. Vieną dieną, atėjus šviesiam pavasariui, kartu su atbundančia gamta, netikėtai atėjo suvokimas, kad turiu paruošti afirmacijų korteles. Turėjau viziją, kad jos bus gražios, švelnios, palaikančios, ir sustiprinančios gimdymui besiruošiančią moterį.

Taip pat suvokiau, kad reikia dar kažko, kas dar labiau įgalintų afirmacijas tapti Tavo vidine tiesa. Taigi kiekvienai afirmacijai paruošiau užduotis, kad konkretūs Tavo veiksmai padėtų afirmacijoms tapti realybe.

Gimdymo afirmacijų korteles sukūriau tam, kad jose atrastum įkvėpimo, įgalinimo bei konkrečių užduočių, kurios padės ne tik mintimis, bet ir fiziniais veiksmais afirmacijos intenciją paversti tikrove.
Kaip man pačiai afirmacijos padėjo pasiruošti gimdymui?pasiruošimas gimdymui afirmacijos www.svelnusgimdymas.lt

Pastojusi pirmą kartą ėmiau ieškoti pozityvios informacijos apie gimdymą: palaikančių istorijų, knygų ir kursų, skirtų pozityviam nusiteikimui, meditacijų. Perskaičiau ne vieną knygą, išklausiau įvairių kursų, kuriuose radau daug tikrai naudingos informacijos. Tačiau man svarbu buvo ne tik žinios, bet ir nusiteikimas. Taigi išbandžiau ir meditacijas. Tačiau tuo metu daug dirbau ir per jas tiesiog užmigdavau. Jos padėjo mano kūnui pailsėti, tačiau nesuteikė ieškomos pagalbos sustiprinti pozityvų nusiteikimą.

Beklaidžiodama internete suradau angliškai įgarsintus vaizdo įrašus su gimdymo afirmacijomis. Jie buvo trumpi, vos apie 3 min. Per juos nespėdavau užmigti, o visas išsakytas mintis tiesiog sugerdavau į save. Įrašo klausydavau kartais tik vieną kartą per dieną, tačiau kartais – keletą ar net keliolika kartų. Taip pamažu afirmacijos nusėdo mano pasąmonėje. Kartais net ir dienos eigoje neklausydama įrašo pastebėdavau, kad mintyse vis kartoju tuos teiginius. Gimdymo metu stebėjau, kaip iš pasąmonės išnirdavo būtent ta afirmacija, kurios tą akimirką labiausiai reikėjo. Tai man padėjo sąmoningai išbūti visą procesą bei pasitikėti savo jėgomis.

Afirmacijų kortelių "Švelnus gimdymas" iliustracijos

Gimus minčiai sukurti afirmacijų korteles "Švelnus gimdymas", norėjau jas papuošti. Norėjau, kad jos dvelktų švelnumu, lengvumu, moteriškumu. Atrodo, stebuklingu būdu, - kitą dieną nuo šios minties atsiradimo, visai netikėtai benaršant internete, pamačiau nuostabius piešinius. Parašiau jų autorei Linai Žemynai Skinderienei žinutę apie savo idėją. Lina nedvejodama prisijungė prie projekto, jau kalbant telefonu, jai skriejo piešinių vaizdiniai, kuriuos ji vėliau teptuku perkėlė ant popieriaus. Piešinius ji tapė su didžiuliu užsidegimu, išjausdama.

Lina yra nuostabi kūrėja, sukūrusi ir daugiau įvairių kortelių saviugdai: afirmacijų korteles moterims, šviesos korteles mamoms (jas gali įsigyti čia), gyvūnų galios kortas bei gerų emocijų vaikams korteles. Su jos kūryba ir produktais gali susipažinti tinklapyje www.zemynosdovanos.lt.


Zemynos dovanos

Švelnus gimdymas www.svelnusgimdymas.lt

afirmacijos gimdymui www.svelnusgimdymas.lt

afirmacijos Švelnus gimdymas www.svelnusgimdymas.lt
švelnus gimdymas www.svelnusgimdymas.lt

Atsiliepimai

”Kortelėmis labai džiaugiausi. Naudojau jas kaip advento kalendorių, kasdien po vieną, nes įsigijau kaip tik tuo laikotarpiu. Tikrai įkvėpė daug ką apgalvoti, padaryti, pasvajoti :) o ir buvo puikus būdas praleisti laiką su savimi, pamedituoti, vizualizuoti. Labai rekomenduoju ieškančioms klausimų ar atsakymų. Kai kurias panaudojau darydama palaikymo plakatą sau, o likusias įdėjau dukrai į jos prisiminimų skrynelę. Labai tikiuosi, kad galėsiu panaudoti darkart netolimoje ateityje. Ačiū, kad kuriate!”

- Mama Patricija


”Nuostabus, švelnus ir moterį įgalinantis metodas padėti sau, atrasti savo vidines stiprybes ir nugalėti nerimą. Kartodama afirmacijas jaučiu kaip kas dieną vis tvirčiau patikiu savo kūno ir dvasios stiprybę ir pasiruošimu ateinančiam viršumi.”

- Korteles įsigijusi nėščioji

”Noriu padėkoti už korteles. Labai džiaugiuosi, kad jos rado kelią pas mane. Nėštumas jau eina į pabaigą ir jaučiau, kad man kažko norisi, kažko trūksta iki tikro pasiruošimo. Kai pamačiau jas per mankštą Vilkės namuose, pajaučiau, kad jos kaip tik tai, ko man reikia. Labai ačiū, kad greitai atsiuntėte - dar tik vakar su jomis susipažinau, o jau šiandien galiu jas išjausti. Dėlioju jas, skaitau, grožiuosi ir jaučiu, kaip į mane ateina ramybė, suvokimai ir pajautimai, ko gi man dar trūksta iki pilno užtikrintumo savo gimdymu ir savimi. Tikrai terapinė patirtis.”

- Ką tik korteles įsigijusi nėščioji


”Išskirtinės iliustracijos, Afirmacijose paliesti visi svarbiausi klausimai ir baimės, kylantys nėštumo metu, užduotys padeda pažvelgti į juos giliau ir su jais tvarkytis.”

- Korteles įsigijusi nėščioji

Tavo prasmingam laikui laukiant gimdymo

 • Afirmacijų kortelės "Švelnus gimdymas" bus tas malonus laiko praleidimo būdas, kuris visada suteiks Tau šypseną,
 • Kartodama afirmacijas ir atlikdama užduotis pasiruoši gimdymui ir jausiesi užtikrinta savo jėgomis,
 • Sužinosi kaip sau padėti gimdyme, atrasi daugiau ramybės gimdymo laukime ir pačiame gimdyme.