Pasiruošimas gimdymui su afirmacijų kortelėmis "Švelnus gimdymas"

Kaip naudoti afirmacijų korteles "Švelnus gimdymas"?

1/1/20232 min read

Afirmacijų kortelės "Švelnus gimdymas"
Afirmacijų kortelės "Švelnus gimdymas"

Afirmacijų korteles „Švelnus gimdymas“ gali naudoti dviem būdais:

  1. Tiesiog malonumui, gerai emocijai,

  2. Pirmą punktą papildant intensyviu pasiruošimu gimdymui.

Afirmacijų kortelės „Švelnus gimdymas“ nuteikia pozityviai tiek palaikančiais žodžiais, tiek savo išvaizda. Šis rinkinys yra tai, kas nėštumo metu kaskart paėmus į rankas suteiks šypseną, įkvėps lengvumo ir palaikymo. Tam užtenka tik išsitraukti afirmacijų kortelę, ir joje esantys žodžiai, piešinys nuteiks teigiamai. Vien tai jau yra daug! Daugiau informacijos apie šį rinkinį rasi čia.

Be naudojimo tiesiog malonumui, afirmacijų kortelės „Švelnus gimdymas“ gali būti pagalba ruošiantis gimdymui. Mano rekomendacijos, kaip galima jas naudoti:

  • Kasdien paeiliui ištrauk naują kortelę su afirmacija (gali tam susikurti malonų ritualą). Perskaityk afirmaciją įsijausdama į tariamus žodžius, lyg jie būtų tiesa jau dabar. Karts nuo karto dienos eigoje prisiminusi pakartok ištrauktą afirmaciją.

  • Skirk laiko kasdien ar bent kelis kartus per savaitę perskaityti visas afirmacijas. Įsijausk į skaitomus žodžius, lyg jie būtų tiesa jau dabar.

  • Išdėliok afirmacijų korteles įvairiose namų vietose. Tau net nereikės prisiminti kartoti afirmacijas, nes jos pačios tau užklius už akių. Kas savaitę ar dvi pakeisk kortelių išdėliojimo vietas.

  • Įsirašyk afirmacijas garsiniu formatu (pavyzdžiui, į telefoną). Įrašą padaryti, skaitant lėtai, darant šiokias tokias pauzes tarp afirmacijų, užtruksi vos tris minutes. Tau beliks tik prisiminus įsijungti šį įrašą. Nereikės net atsitraukti nuo kitų veiklų – klausyti galėsi įprastų veiklų metu: plaunant indus, gaminant valgyti, važiuojant, vaikštant, prausiantis, prieš užmiegant, ar bet kada, kai tik kils tam noras.

  • Afirmacijų kortelių „Švelnus gimdymas“ rinkinį nešiokis su savimi rankinėje. Situacijose, kai pajusi baimę, nerimą ar nežinomybę dėl artėjančio gimdymo, ištrauk kortelę atsitiktiniu būdu arba surask tai temai skirtą kortelę. Ji padės pasijausti ramiau.

  • Intensyviam pasiruošimui atlik visas užduotis, esančias knygelėje – jos bus gairės pasiruošime gimdymui, padės suprasti ir įsigilinti į savo poreikius.

  • Visi kiti Tavo sugalvoti būdai. Galioja tik viena taisyklė – kuo labiau įsijausi į tariamus žodžius, tuo lengviau jie taps realybe.

Linkiu kuo ramesnio nėštumo, malonaus pasiruošimo bei sklandus gimdymo! Gimdymas gali būti maloni patirtis!

Tavo afirmacijų kortelių rinkinys „Švelnus gimdymas“ Tavęs jau laukia čia.

Pasiruošimas gimdymui "Švelnus gimdymas"
Pasiruošimas gimdymui "Švelnus gimdymas"